PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pohoda - apartmány Jeseník - Česká Ves

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Silvestrovský pobyt celý apartmán až 4 os. minimálně 5 noci, cena 2800 Kč/noc. 27.12. - 1.1.2023.

Dvoupokojové apartmány až 4 osoby. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti.
Cena podle obsazení osob (mimo silvestrovského pobytu) v apartmánu. V ceně je rekreační poplatek, spotřeba energie, parkování, lůžkoviny, ručník a osuška pro každou osobu, toaletní potřeby.TV a WIFI. Spotřeba energie.
Cena za celý apartmán 1800 Kč/noc/4 osoby
Cena za celý apartmán 1700 Kč/noc/3 osoby
Cena za celý apartmán 1500 Kč/noc/2 osoby
Letní sezona - ceny
Dvoupokojové apartmány pro 2 osoby až 4 osoby. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti. Letní prázdniny pobyty So až So.
Ceny se mohou změnit podle nové ceny za energie.
Období mimo sezónu - ceny
Dvoupokojové apartmány pro 2 osoby až 4 osoby v období mimo topnou sezónu. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti.
Cena podle obsazení osob v apartmánu.

Cena za celý apartmán 1700 Kč/noc/4 osoby
Cena za celý apartmán 1500 Kč/noc/3 osoby
Cena za celý apartmán 1300 Kč/noc/2 osoby

Maximálně 4 os. v apartmánu.
Slevy:
V ceně je WI-FI, parkování ZDARMA. Rekreační poplatek.

Pro pracovní pobyty podle délky pobytu cena dohodou.
Další informace:
Součástí ubytování je i obytná zahrada. Venkovní sedací souprava a malá kuchyň. linka pro přípravu nápojů nebo surovin pro grilování nebo opékání na grilu nebo ohništi. Další zařízení zahrady pro děti i dospělé.

Ubytování na pouze na 1 noc příplatek 200 Kč na lůžko. Poplatek za malého psa nebo kočku 100 Kč, velký pes 150 Kč/noc. Poplatek za privátní venkovní finskou saunu od 400 Kč.

APARTMÁN Č.1 ložnice manželská postelí + pokoj 2x pohovka s úložným prostorem.
APARTMÁN Č.2 ložnice s manželskou postelí + pokoj s rozkládací pohovkou PRO TRVALÉ SPANÍ. PO ROZLOŽENÍ 200x155.

V ceně je v každém apartmánu využití vířivky, WI-FI, TV, SATELIT S PŘEDPLACENOU KARTOU, DVD, lůžkoviny, ručníky, osušky, toaletní potřeby, fén, skládací věšák na prádlo a vybavení kuchyňského koutu: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Přiměřená spotřeba elektrického proudu, spotřeba teplé a studené vody. Použití venkovního grilu a zahradního nábytku, slunečníku a lehátek. MÍSTO PRO USCHOVÁNÍ KOL. Parkování 1 auto na apartmán zdarma u objektu na uzavřeném parkovišti.
Venkovní privátní Finská sauna je za poplatek.
ZAPLACENÍ POBYTU: 50% Dva měsíce před nástupem, v kratším termínu ihned po dohodě. 50% 21 dní před nástupem.
Stravování
Možnost vlastního vaření v každém apartmánu (nově možné použít venkovní kuchyňský koutek pod pergolou pro přípravu nápojů a surovin pro grilování nebo opékání) ve vybaveném kuchyňském koutku: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Možnost využít zahradní gril nebo ohniště.
RESTAURACE 200 m a 400 m, HOTEL 1000 m, uvsamoobsluha 400 m, BILLA A LIDL 1 Km.
V okolí je mnoho horských chat a restaurací kde výborně vaří. Privátní Finská sauna za polatek od 300 Kč.