PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pohoda apartmány Jeseník - Česká Ves

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Dvoupokojové apartmány 2 osoby 1490 Kč/noc s možností + 1 lůžko 300 Kč/noc a + 1 přistýlky 200 Kč/noc. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí soukromým vchodem po venkovním schodišti.

V ceně je rekreační poplatek, přiměřená spotřeba el. energie a vody, parkování na uzavřeném parkovišti, lůžkoviny, ručník a osuška pro každou osobu, toaletní potřeby.TV a WIFI. Venkovní finská sauna s poplatkem.
Letní sezona - ceny
Dvoupokojový apartmán č.1 nebo č.2 každý pro 2 osoby 1590 Kč/noc s možností + 1 lůžko 300 Kč/noc/1 os. Maximálně 4 os. v apartmánu.

Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti. Dvoupokojový apartmán - ložnice s manželskou postelí + pokoj s kuchyňským koutem vybaveným pro vlastní vaření a 1 - 2 až lůžka, V ceně spotřeba energie, vody, lůžkoviny, 1x ručník a osuška/každá os., hygienické potřeby, jar, utěrka. Parkování na oploceném pozemku. Uschování kol.
Období mimo sezónu - ceny
Dvoupokojový apartmán č.1 nebo č.2, každý pro 2 osoby 1490 Kč/noc s možností + 1 lůžka 300 Kč. + 1 přistýlka 250 Kč.

Aapartmány pro 2 - 3 osoby až 3 osoby s možností 1 přistýlky. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti.

Maximálně 4 os. v apartmánu. Při ubytování pouze 1 noc + 100 Kč/ os.
Slevy:
V ceně je spotřeba energie, lůžkoviny, ručníky a osušky, hygienické potřeby, rekreační poplatek, plochá TV, WI-FI, parkování na uzavřeném parkovišti. Rekreační poplatek v ceně. Cena je konečná.

Pro pracovní pobyty. Cena podle počtu os. a délky pobytu.
Další informace:
Součástí ubytování je i obytná zahrada. Pergola s posezením, linka pro přípravu nápojů nebo surovin pro grilování nebo opékání na grilu nebo ohništi. Další zařízení zahrady pro děti i dospělé.

Ubytování na pouze na 1 noc příplatek 100 Kč na lůžko. Poplatek za malého psa nebo kočku 100 Kč, velký pes 150 Kč/noc. Poplatek za privátní venkovní finskou saunu od 400 Kč.

APARTMÁN Č.1 ložnice manželská postelí + pokoj 2x pohovka s úložným prostorem.
APARTMÁN Č.2 ložnice s manželskou postelí + pokoj s rozkládací pohovkou PRO TRVALÉ SPANÍ. PO ROZLOŽENÍ 200x155.

V ceně je v každém apartmánu využití vířivky, WI-FI, TV. s plochou obrazovkou, DVD, lůžkoviny, ručníky, osušky, toaletní potřeby, fén a vybavení kuchyňského koutu: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Přiměřená spotřeba elektrického proudu, spotřeba teplé a studené vody. Použití venkovního grilu a zahradního nábytku, slunečníku a lehátek. MÍSTO PRO USCHOVÁNÍ KOL. Parkování 1 auto na apartmán zdarma u objektu na uzavřeném parkovišti.
Venkovní privátní Finská sauna je za poplatek.
ZAPLACENÍ POBYTU: 50% po dohodě, 50% 1 měsíc před nástupem.
Stravování
Možnost vlastního vaření v každém apartmánu (nově možné použít venkovní kuchyňský koutek pod pergolou pro přípravu nápojů a surovin pro grilování nebo opékání) ve vybaveném kuchyňském koutku: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Možnost využít zahradní gril nebo ohniště.
RESTAURACE 200 m a 400 m, HOTEL 1000 m, uvsamoobsluha 400 m, BILLA A LIDL 1 Km.
V okolí je mnoho horských chat a restaurací kde výborně vaří. Privátní Finská 2 až 4 os. sauna za polatek od 400 Kč.