PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pohoda apartmány Jeseník - Česká Ves

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Pobyty So až So. Celý apartmán č.1 noc při obsazení 4 os. 2190 Kč. 3 os. 1840 Kč. 2 os. 1490 Kč. Kratší pobyty minimálně 5 nocí po dohodě.

Celý apartmán č.2 při obsazení 3 os. 1840 Kč. 2 os. 1490 Kč.

Cena za ubytování je konečná.
Zimní sezona - ceny
Dvoupokojové apartmány při obsazení 2 osoby 1490 Kč/noc s možností 2 lůžka v druhém pokoji s KK. 1 lůžko/350 Kč/noc. Maximální počet je 4 os. v apartmánu. Cena včetně energie, povlečení, ručníků, hyg. potřeb, rekreačního poplatku, Wi-FI, TV, i parkování. Apartmán č. 1 v přízemí 2 + 2 se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 - 2+1 v prvním poschodí soukromým vchodem po venkovním schodišti.

V ceně je rekreační poplatek, přiměřená spotřeba el. energie a vody, parkování na uzavřeném parkovišti, lůžkoviny, ručník a osuška pro každou osobu, toaletní potřeby. TV a WIFI. Venkovní finská sauna s poplatkem.
Období mimo sezónu - ceny
Dvoupokojový apartmán č.1 nebo č.2, každý pro 2 osoby 1490 Kč/noc s možností + 1 lůžka 350 Kč. + 1 přistýlka 300 Kč.
Ceny mimo svátky.
Aapartmány pro 2 - až 3 osoby s možností 1 přistýlky. Apartmán č. 1 v přízemí se soukromým vchodem přímo z obytné zahrady a č.2 v prvním poschodí se soukromým vchodem po venkovním schodišti.

Maximálně 4 os. v apartmánu. Při ubytování pouze 1 noc + 100 Kč/ os.
Slevy:
V ceně je spotřeba energie, lůžkoviny, ručníky a osušky, hygienické potřeby, rekreační poplatek, plochá TV, WI-FI, parkování na uzavřeném parkovišti. Rekreační poplatek v ceně.

Pro pracovní pobyty. Cena podle počtu osob, délky pobytu a spotřeby el. energie.
Další informace:
Cena za ubytování je konečná. Součástí ubytování je i obytná zahrada že zahradním nábytkem. Krytá pergola s posezením a letní kuchyňskou linkou s teplou vodou pro přípravu nápojů nebo surovin pro grilování a opékání na grilu nebo ohništi. Dřevo opékání připravené, dřevěné uhlí vlastní. Další zařízení zahrady pro děti i dospělé. Houpačky, pískoviště, venkovní finská sauna ( za poplatek) s venkovní sprchou, velké šachy, ruské kuželky, koš na basketbal, pálky na begbinton.

Ubytování na pouze na 1 noc příplatek 100 Kč na lůžko. Poplatek za malého psa nebo kočku 100 Kč, velký pes 150 Kč/noc. Poplatek za privátní venkovní finskou saunu od 400 Kč.

APARTMÁN Č.1 ložnice manželská postelí + pokoj 2x pohovka s úložným prostorem.
APARTMÁN Č.2 ložnice s manželskou postelí + pokoj s rozkládací pohovkou PRO TRVALÉ SPANÍ. PO ROZLOŽENÍ 200x155.

V ceně je v každém apartmánu využití vířivky, WI-FI, TV. s plochou obrazovkou, DVD, lůžkoviny, ručníky, osušky, toaletní potřeby, fén a vybavení kuchyňského koutu: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Použití venkovního grilu a zahradního nábytku pro každý apartmán a sezení pod pergolou, slunečníku a lehátek. MÍSTO PRO USCHOVÁNÍ KOL. Parkování 1 auto na apartmán zdarma u objektu na uzavřeném parkovišti.
Venkovní privátní Finská sauna je za poplatek.
ZAPLACENÍ POBYTU: 50% po dohodě, 50% 1 měsíc před nástupem. Nástup od 14.00, odjezd do 10.00.
Stravování
Možnost vlastního vaření v každém apartmánu (nově možné použít venkovní kuchyňský koutek pod pergolou pro přípravu nápojů a surovin pro grilování nebo opékání) ve vybaveném kuchyňském koutku: dvouvařič, varná konvice, kompletní výbava nádobí, mikrovlnná trouba, lednička s mrazničkou. Možnost využít zahradní gril nebo ohniště.
RESTAURACE 200 m a 400 m, HOTEL 1000 m, samoobsluha 400 m, BILLA A LIDL 1 Km.
V okolí je mnoho horských chat a restaurací kde výborně vaří. Privátní Finská 2 až 4 os. sauna za polatek.