SZUKAJ POPRZEZ
NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

Pensjonat Pohoda - Apartamenty ***

Popis obiektu i cennik usług


Noclegi w dobrze wyposażonych apartamentach od 2 do 4 os. Własne wejścia bezpośrednio z ogrodu z jacuzzi i sauną fińską. WiFi w całym budynku i ogrodzie gdzie znajdą zabawę i relaks po wycieczkach dzieci i dorosłych. Spokojna krawędź w pobliżu lasu. Miasto Jeseník 3 minuty samochodem. Parking.

Pobyt z zwierzęciem domowym: są dozwolone
Sezon letni - ceny
Pozostaje od soboty do soboty. Całe mieszkanie nr 1 noc przy zamieszkaniu przez 4 osoby. 2190 CZK. 3 osoby 1840 CZK. 2 osoby 1490 CZK. Krótsze pobyty minimum 5 nocy po uzgodnieniu.

Cały apartament nr 2 dla 3 osób. 1840 CZK. 2 osoby 1490 CZK.

Cena za nocleg jest ostateczna.
Sezon zimowy - ceny
Apartamenty dwupokojowe 2 osoby 1490 CZK/noc z możliwością drugiego pokoju z KK + 1 łóżko - 350 CZK/noc, maksymalna liczba to 4 osoby. w apartamencie. cena zawiera energię, pościel, ręczniki, higienę. potrzeb, opłata rekreacyjna, Wi-Fi, telewizja i parking. Apartament nr 1 na parterze 2+2 z osobnym wejściem bezpośrednio z ogrodu mieszkalnego oraz nr 2 - 2+1 na pierwszym piętrze z osobnym wejściem przez zewnętrzną klatkę schodową.

Cena zawiera opłatę rekreacyjną, zużycie energii, parking, pościel, ręcznik i ręcznik kąpielowy dla każdej osoby, kosmetyki. Zewnętrzna sauna fińska za opłatą.
Poza sezonem - ceny
Apartamenty dwupokojowe 2 osoby 1490 CZK/noc z opcją + 1 łóżko 350 CZK/noc i + 1 dostawka 300 CZK/noc.

Apartament nr 1 na parterze z prywatnym wejściem bezpośrednio z ogrodu mieszkalnego i nr 2 na pierwszym piętrze z prywatnym wejściem przez zewnętrzną klatkę schodową.

Maks. 4 osoby w apartamencie. Pobyt tylko na 1 noc +100 CZK/osoba
Zniżki:
W cenę wliczone jest zużycie energii, pościel, ręczniki i myjki, artykuły higieniczne, opłata rekreacyjna, telewizor z płaskim ekranem, WI-FI, parkowanie na zamkniętym parkingu. Opłata rekreacyjna wliczona w cenę.

PRACOWNE POBYTY CENA ZGODNIE Z UMOWĄ
Pozostałe informacje:
Na terenie obiektu znajduje się również ogród mieszkalny. Pergola z miejscem do siedzenia i aneksem kuchennym do przygotowywania napojów lub surowców do grillowania lub pieczenia na grillu lub kominku. Dodatkowe wyposażenie ogrodu dla dzieci i dorosłych.

Zakwaterowanie tylko za 1 noc, dopłata 100 CZK za łóżko/dodatkowe łóżko. Opłata za małego psa lub kota 100 CZK, duży pies 150 CZK/noc. Opłata za prywatną zewnętrzną saunę fińską od 400 CZK. Przyjazd od 14.00, wyjazd do 10.00.

APARTAMENT NR.1 sypialnia z łóżkiem małżeńskim + pokój 2x rozkładana sofa.
APARTAMENT NR.2 sypialnia z łóżkiem małżeńskim + pokój z rozkładaną sofą. PO DEMONTAŻU 200x155.

W cenie pobytu w każdym apartamencie: WI-FI, TV, DVD, pościeli, ręczników, ręczników kąpielowych, przyborów toaletowych, suszarki do włosów i sprzętu kuchennego: podwójna kuchenka, czajnik, kompletne przybory kuchenne, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarką. Odpowiednie zużycie energii elektrycznej, zużycie ciepłej i zimnej wody. Korzystanie z zewnętrznego grilla i mebli ogrodowych, parasoli i leżaków. POKÓJ DO PRZECHOWYWANIA ROWERÓW LUB SKI. Parking 1 samochód na apartament za darmo w budynku na zamkniętym parkingu.
Prywatna sauna fińska na świeżym powietrzu jest dostępna za opłatą.
OPŁATA ZA KRÓTSZY POBYT: 50% po uzgodnieniu, 50% 1 miesiąc przed przyjazdem.
Wyżywienie
Możliwość gotowania w każdym apartamencie w wyposażonym aneksie kuchennym. Możliwość korzystania z grillu lub kominku w ogrodzie.
Restauracja 200m i 400m, hotel 1000m, sklep 400m, Billa oraz Lidl 1km.
W sąsiedztwie jest wiele chat górskich i restauracji z doskonałą kuchnią w rozsądnych cenach. Prywatna sauna fińska od 400 CZK.