TOPlist

Penzion Pohoda - apartmány Jeseník - Česká Ves

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování ve dvoupokojovém apartmánu č.1 nebo č.2. Každý apartmán až 4 os. s vlastním vchodem přímo z obytné zahrady s vl. posezením. Wi-FI po celém objektu i zahradě. Tichá okrajová část u lesa. V blízkém okolí je velké množství různých turistických zajjimavosti po vyznačených trasách. Vzdálenost od středu města Jeseník 3 min. autem. Hlavní silnice 350 m. Samoubsluha 400 m. MHD 350 m. Restaurace 300 m. Hotel 900 m. Nakupní střediska, krytý bazén 1000 m. Parkování na oploceném pozemku.
Vybavení a služby
Ložnice s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky nebo rozkládací pohovkou pro 1–2 os. a kuchyňským koutkem vybaveným pro vlastní vaření. WI-FI po celém objektu I zahradě, plochá TV, SATELIT s předplacenými programy. Trampolína, houpačky, pískoviště. Branky na fodbalek, basketbalový koš. Možnost grilování nebo opékání. Krytá pergola. Venkovní Finská sauna pro 2 - 4 os. PODROBNÝ POPIS APARTMÁNŮ: • Apartmán č.1 má vchod v přízemí přímo z obytné zahrady. Ložnice s manželskou postelí. Mezi pokoji chodbička s vchodem do koupelny se sprchovým koutem a pokoje s dvěma lůžky, plochou TV 107 cm, DVD, a kuchyňským koutem pro vlastní vaření vybavený nádobím, ledničkou s mražákem, mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Elekrické vytápění s termostatem v každém pokoji. Celková plocha apartmánu č. 1 je 30 m2. • APARTMÁN č. 2 má samostatný vchod po venkovní schodišti do prvního poschodí přímo z obytné zahrady. Ložnici s luxusní manželskou posteli a pokoj s rozkládací postelí a s kuchyńskou linkou vybavennou nádobím, ledničkou s mraz., mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem, sušákem na prádlo. Mezi pokoji jsou zatahovací dveře. Koupelna má velký sprchový kout. Elekrické vytápění s termostatem v každém pokoji. Celková plocha apartmánu č. 2 je 29 m2.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ČESKÁ VES: víceúčelové hřiště s tart. povrchem 200m. Českoveská naučná stezka na 300m., muzeum veteránu 350m., krytý bazén 900m., hotel Zlatý Chlum 900 m. Adrenalin park s R a ančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s hor. chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5km. Jesenické lázně s novým přírodním balneoparkem 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz, zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách. Zámek Jánský Vrch v Javorníku. Termální areal v lázních Velké Losiny. Lesní bar v Horní Lipove. Lázně Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd, Stezka v oblacíc a mnoho dalších turistických zajimavostí.