Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion s apartmány se nachází západně od města Jeseník v obci Česká Ves 2 Km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými léčbnými lázněmi. Louka a les 200 m. Vzdálenost od hlavní silnice, zástavky autobusu a samoobsluhy 300 m. Vlaková zástavka 500 m. Restaurace, fotbalové hřiště, tenisové a víceúčelové tartanové hřiště, dětské hřiště 200 m. Řeka Bělá 250 m. Hotel 900 m. Krytý bazén 1 km. Autem od středu města Jeseník 3 minuty.

  Vybavení a služby

Zdarma: WI-FI s dosahem po celém objektu i zahradě, SATELIT s placenými programy, parkování na oploceném pozemku. Na oplocené zahradě je letní terasa, trampolína, houpačky, pískoviště, Krytá pergola s grilem, ohniště, ruské kuželky, venkovní Finská sauna, lehátka a zahradní nábytek****************************************************************************** * ****** PODROBNÝ POPIS APARTMÁNŮ: Apartmán č.1 má 30 m2, vchod je v přízemí přímo z obytné zahrady. Ložnice s manželskou postelí. Mezi pokoji chodbička s vchodem do koupelny se sprchovým koutem a pokoje s dvěma lůžky, plochou TV 107cm, DVD, a kuchyňským koutem pro vlastní vaření vybavený nádobím, ledničkou s mražákem, mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Elekrické vytápění s termostatem v každém pokoji. ************************************************************************************* ******** APARTMÁN č.2 má 28 m2 má samostatný vchod po venkovní schodišti do prvního poschodí přímo z obytné zahrady. Ložnici s manželskou posteli a pokoj s roskádací postelí a s kuchyńskou linkou vybavennou nádobím, ledničkou s mraz., mikrovlnkou, varnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem, sušákem na prádlo. Mezi pokoji jsou zatahovací dveře. Koupelna má sprchový kout. Elekrické vytápění s termostatem v každém pokoji.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

ČESKÁ VES:víceúčelové hřiště s tart. povrchem 200 m., Českoveská naučná stezka na Čertovy Kameny 300 m., muzeum veteránu 350 m., krytý bazén 900 m., hotel Zlatý Chlum 1 km. Adrenalin park s rančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s hor. chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5 km. Jesenické lázně s novým přírodním balneoparkem 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz, zlatorudné mlýny ve Zlatých Horách. Termální areal v lázních Velké Losiny. h. Lesní bar. Lázně Karlova Studánka,naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd,Stezka v oblacíc a mnoho dalších turistických zajimavostí.

Zpět


TOPlist
  Penzion Pohoda - apartmány Jeseník - Česká Ves
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Pohoda - apartmány Jeseník - Česká Ves
Ceník ubytování a stravování