PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Pohoda apartmány Jeseník - Česká Ves

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je umístěný v krásném údolí mezi jesenickými lázněmi 2.5 km a rozhlednou Zlatý Chlum 3 km. v podhůří Hrubého Jeseníku. Klidná okrajová část s obytnou zahradou. Louka 50 m, les 200 m. Vzdálenost od středu města Jeseník 3 min. autem nebo 30 minut pěšky. Hlavní silnice 300 m. Jednota samoobsluha 350 m. MHD 350 m. Restaurace 300 m. Hotel 1000 m. Nakupní střediska, krytý bazén 1000 m. Vlaková zastávka Česká Ves obec 500 m. Nádraží Jeseník 3 Km. Parkování na oploceném pozemku.
Vybavení a služby
Ubytování v dobře zařízeném dvoupokojovém apartmánu č.1 nebo č.2. Vlastní vchod přímo z obytné zahrady. Wi-FI po celém objektu i zahradě. Finska sauna, krytá pergola s posezením a venkovní mini kuchyní pro přípravu na grilování na grilu nebo ohništi. Venkovni sprcha. Na zahradě můžou po výletetech odpočívat děti i dospělí. K dispozici je venkovní nábytek, velké šachy kuželky, pískoviště, houpačky, begbinton, branky na fotbálek nebo basketbalový koš. Tichá okrajová část u lesa. V blízkém okolí je velké množství různých turistických zajímavostí po vyznačených trasách. WI-FI po celém objektu i zahradě, plochá TV. PODROBNÝ POPIS APARTMÁNŮ: • Apartmán č.1 má vchod v přízemí přímo z obytné zahrady. Ložnice s manželskou postelí. Mezi pokoji chodbička s vchodem do koupelny se sprchovým koutem a pokoje s dvěma lůžky, plochou TV 107 cm, DVD, a kuchyňským koutem pro vlastní vaření vybavený nádobím, ledničkou s mrazákem, mikrovlnkou, varnou konvicí a dvou plotýnkovým vařičem. Elektrické vytápění s termostatem v každém pokoji. Celková plocha apartmánu č. 1 je 29 m2. • APARTMÁN č. 2 má samostatný vchod po venkovní schodišti do prvního poschodí přímo z obytné zahrady. Ložnice s manželskou posteli a pokoj s rozkládací postelí a jídelním stolem, židlemi a malou kuchyňskou linkou vybavenou nádobím, ledničkou s mraz., mikrovlnkou, varnou konvicí a dvou plotýnkovým vařičem, sušákem na prádlo. Mezi pokoji jsou zatahovací dveře. Koupelna má velký sprchový kout. Elektrické vytápění s termostatem v každém pokoji. Celková plocha apartmánu č. 2 je 29 m2.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní střediska podle sněhové pokrývky ve vzdálenosti 8 - 12 Km. SKI areál Filipovice nebo Miroslav Lipová-lázně 10 minut autem. ČESKÁ VES: Cyklistická stezka 100 m, víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem 200 m. Českoveská naučná stezka na 300 m., muzeum veteránu 350 m., krytý bazén 1 km, hotel Zlatý Chlum 900 m. Priessnitzovy léčebné lázně 2 km. pěšky. Adrenalin park v České Vsi s s rančem Orel 4 km. Skalní vyhlídka s horskou chatou Čertovy Kameny 1.5 km., rozhledna Zlatý Chlum 3 km. Křížový vrch s kostelíčkem a hor. chatou 3.5 km. Jesenické lázně. V Priessnitzových léčebných lázní v Jeseníku, kde je unikátní přírodní balneopark s mnoha vyvěrajícími prameny 2 km., vodní tvrz v Jeseníku 2 km. Jeskyně na Špičáku, jeskyně na Pomezí. Rychlebské stezky, zatopené lomy. Chráněná rezervace Rejvíz. Zlatokopecký skanzen ve Zlatých Horách. Zámek Jánský Vrch v Javorníku. Lesní bar v Horní Lipové, lázně Karlova Studánka, naučná stezka Bílá Opava. Nejvyšší hora Praděd, Stezka v oblacích, termální areal v lázních Velké Losiny a mnoho dalších turistických zajimavostí. Rejvíz a jeho mechová jezírka Pěší cestou ze Zlatého Chlumu se dostaneme na Rejvíz ležící na náhorní planině. Rejvíz je nejvýše položenou obcí jeseníků uprostřed hustých lesů.V jeho okolí najdeme Malé a Velké mechové jezírko, které je přístupné po zpevněné přístupové cestě zhotovené převážně z dřevěných kuláčů. Prostředí Rejvízu a zejména Velkého mechového jezírka je mystickou krajinou opředenou řadou bájí a pověstí, mimo jiné i o městě, které spočívá na dně jezírka. Na Rejvíz se od hotelu ZLATÝ CHLUM dostanete buď po silnici což je asi 15 km, nebo po turisticky značených cestách kolem Čertových kamenů a rozhledny Zlatý Chlum. Cesta na Rejvíz prochází po kvalitních turistických chodnících a lesních cestách v počátku s vyšším převýšením a později již s méně náročným terénem. Pro méně zdatné turisty je výrazně snadnější a kratší absolvovat cestu ve směru z Rejvízu k hotelu ZLATÝ CHLUM, kde budete ubytováni. V Noskově chatě je možno zhlédnout místním samoukem vyřezávané židle s opěradly zpodobňujícími tváře tehdejších obyvatel Rejvízu.